8. Розв'яжіть задачу за допомогою системи рівнянь: Сума двох чисел дорівнює 7 і різниця квадратів

цих чисел 14. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеев Елисей.

Ответ:

{x+y=7

{x²-y²=14

x=7-y

(7-y)²-y²=14

49-14y+y²-y²-14=0

-14y+35=0

-14y=-35 |:(-14)

y=2,5