Розв'язать рівняння. (х - 8)(х + 5) - (х - 6)(х + 6) =8 Задача.За 3 столи і 4 стільцізаплатили

4700грн. Скільки коштує один стіл і один стілець, якщо 2 стільці дорожчі за 1 стіл на 100грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Объяснение:

1) Розв'язання рівняння:

(х - 8)(х + 5) - (х - 6)(х + 6) = 8

Спростимо ліву та праву частини рівняння:

х^2 - 3х - 40 - (х^2 - 36) = 8

х^2 - 3х - 40 - х^2 + 36 = 8

-3х - 4 = 8

Перенесемо -4 на протилежну сторону:

-3х = 12

Розділимо обидві сторони на -3:

х = -4

Таким чином, розв'язком рівняння є x = -4.

2) Задача про вартість стола та стільця:

Позначимо вартість одного стола як "x" грн.

Тоді вартість одного стільця буде "x + 100" грн.

За умовою, 3 столи та 4 стільці коштують 4700 грн.

Тоді можемо записати рівняння:

3x + 4(x + 100) = 4700

Розкриваємо дужки:

3x + 4x + 400 = 4700

Об'єднуємо подібні члени:

7x + 400 = 4700

Переносимо 400 на протилежну сторону:

7x = 4300

Розділяємо обидві сторони на 7:

x = 4300 / 7 ≈ 614.29

Таким чином, вартість одного стола становить приблизно 614.29 грн, а вартість одного стільця буде 614.29 + 100 = 714.29 грн (округлено до двох десяткових знаків).