Пряма ax+by=c проходить через т.A(3,1) і B(1,5) знайти а і b і записати дане рівняння. УМОЛЯЮ

ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Харин Андрей.

Відповідь: a=2, b=1.

рівняння 2x+y=7.

Пряма ax+by=c проходить через т.A(3,1) і B(1,5) знайти а і b і записати дане рівняння.

Запишемо рівняння у вигляді у=kx+p.

А (3; 1): 3k+р=1,

В (1; 5): k+р=5.

Від першого віднімемо друге:

2k=-4, k=-2.

Визначимо р:

p=5+2=7.

Рівняння у=-2х+7;

в загальному вигдяді:

2х+у=7.

Отже, а=2, b=1.