Знайдіть область визначення функції y = √x+4 + (5-x / x^2-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Шапошникова Ирина.

\displaystyle\bf y =  \sqrt{x + 4}  +  \frac{5 - x}{ {x}^{2} - 1 }  \\ \left \{ {{x + 4 \geqslant 0} \atop { {x}^{2}  - 1\neq0 }} \right. \\ \displaystyle\bf\\\left \{ {{x \geqslant  - 4} \atop {(x - 1)(x + 1)\neq0 }} \right. \\ \displaystyle\bf\\\left \{ {{x \geqslant  - 4} \atop {x\neq1 \:  \:  \: and \:  \:  \: x\neq - 1 }} \right. \\ \\ x \: \epsilon \: [ - 4; \:  - 1)U( - 1; \: 1)U(1; \:  + \propto)