Помогите ПЖЖППЖПЖПЖПЖПЖ .Різниця основ рівнобічної трапеції 14 см, а діагональ є бісектрисою

гострого кута. Обчисліть площу трапеції, якщо її периметр 114 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилаев Глеб.

Відповідь:

Пояснення:a + a + (a + d) + (a + d) = 114

a + a + (a + d) + (a + d) = 114

4a + 2d = 114

4a + 2(14) = 114

4a + 28 = 114

4a = 86

a = 21.5

більша основа дорівнює 21.5 + 14 = 35.5 см.

h = √[(a + d)² - a²]

h = √[(35.5)² - (21.5)²]

h ≈ √[1260.25 - 462.25]

h ≈ √798

h ≈ 28.28

Отже, висота трапеції дорівнює приблизно 28.28 см.

Знаючи основи (21.5 см та 35.5 см) та висоту (28.28 см), ми можемо обчислити площу трапеції за формулою:

S = (a + b) * h / 2

S = (21.5 + 35.5) * 28.28 / 2

S = 57 * 28.28 / 2

S = 807.96 / 2

S ≈ 403.98

Площа трапеції дорівнює приблизно 403.98 квадратних сантиметрів.