4. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій y = 4x − 7 i y =

−2x + 11. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Ответ:

O(3;5)

Объяснение:

Щоб знайти точки перетину графіка функції потрібно прирівняти іх:

4x-7=-2x+11

4x+2x=11+7

6x=18

x=3

Тепер підставимо отримане x у будь-яке з рівнянь функції, наприклад у: y=4x-7

y=4*3-7

y=5

Отже, координати точок перетину O(3;5)