Число -3 є коринем рівняня 2x^2+7x +c=0 знайдіть значеня c і других кореней рівняня


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Ангелина.

Ответ:

Щоб знайти значення c, ми можемо використовувати дане нам кореневе число -3 і коефіцієнти при змінних у рівнянні.

Якщо -3 є коренем рівняння 2x^2 + 7x + c = 0, ми можемо записати це рівняння як:

2(-3)^2 + 7(-3) + c = 0

Це рівняння можна вирішити щодо:

18 – 21 + c = 0

c = 3

Таким чином, значення c дорівнює 3.

Для того, щоб знайти інше коріння рівняння, ми можемо скористатися формулою для знаходження коріння квадратного рівняння:

x = (-b ± sqrt(b^2 - 4ac)) / 2a

де a, b та c - коефіцієнти при змінних у рівнянні.

Підставляючи значення коефіцієнтів у цю формулу, ми отримаємо:

x = (-7 ± sqrt (7 ^ 2 - 4 * 2 * 3)) / (2 * 2)

x = (-7 ± sqrt(25)) / 4

x1 = (-7 + 5) / 4 = -1/2

x2 = (-7 - 5) / 4 = -3

Таким чином, іншим корінням рівняння є -1/2 і -3.