середне арефметичне чисел дорівнюе 5.6 перше число менше за друге у два рази і менше за трете на

1.8 знайдіть друге число

Ответы на вопрос

Отвечает Геликова Алина.

Відповідь:

7.5

Пояснення:

Позначимо перше число як x. Тоді за умовою задачі, друге число дорівнює 2x, а третє число дорівнює x + 1.8.

Оскільки середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 5.6, то ми можемо записати таке рівняння:

( x + 2x + x + 1.8 ) / 3 = 5.6

Після скорочення та спрощення цього рівняння, ми отримаємо:

4x + 1.8 = 16.8

4x = 15

x = 3.75

Відповідь: перше число дорівнює 3.75, друге число дорівнює 2 * 3.75 = 7.5, а третє число дорівнює 3.75 + 1.8 = 5.55. Таким чином, друге число дорівнює 7.5.