Катер у стоячій воді має швидкість 18 км/ год . Швидкість течії 2 км/год . Знайдіть відстань між

двома пристанями , якщо рейс туди і назад катер здійснив за 9 год. Українською , будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Карина.

18+2=20 км/ч

18-2=16 км/ч

 \frac{x}{20}  +  \frac{x}{16}  = 9 \\ 4x + 5x = 720 \\ 9x = 720 \\ x = 80