Знайти значения y=cos x. x 0 = П 4 дробь


Ответы на вопрос

Отвечает Козак Вова.

Відповідь:

\sqrt{\frac{2}{2} }

Пояснення:

Я розумію, що ви шукаєте значення функції y = cos(x) при x = π/4.

Косинус - це тригонометрична функція, яка приймає аргумент в радіанах. Значення косинуса можна знайти за допомогою тригонометричної таблиці, або за допомогою калькулятора.

У вашому випадку, x = {\frac{\pi}{4}}. Для знаходження cos(\frac{\pi}{4}}) можна скористатися тригонометричним тотожністю:

cos({\frac{\pi}{4}}) = cos(45°) = \sqrt{\frac{2}{2} }

Отже, y = cos(x) при x = \frac{\pi}{4}} дорівнює \sqrt{\frac{2}{2} }.