(x+y=2 (x-y=4 розв'язати систему лінійних рівнянь (3; -1) (3:1) (-3;1) (1;3) розв'язкiв безліч​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьев Игорь.

\displaystyle\bf\\ + \left \{ {{x + y = 2} \atop {x - y = 4 }} \right.  \\  \\ x + x = 2 + 4 \\ 2x = 6 \\ x = 6 \div 2 \\ x = 3 \\  \\ 3 + y = 2 \\ y = 2 - 3 \\ y =  - 1

Ответ: ( 3 ; - 1 )