Задача для 1 варіанта :периметр прямокутника 48 см,довжина на 6 см більше за ширину. Знайти

сторони прямокутника та його площу срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лукъянов Александр.

Ответ:

15см-ширина

9см-довжина

Объяснение:

15+15=30см

9+9=18см

30+18=48см-периметр

Отвечает Росанова Кристина.

Ответ:

15 см    9 см   135 см²

Объяснение:

Нехай довжина прямокутника х см, тоді ширина х-6 см.

2(х+х-6)=48

2(2х-6)=48

4х-12=48

4х=60

х=15

Довжина 15 см, ширина 15-6=9 см.

S=15*9=135 cм²