2) Завод виготовляє 560 порцій морозива. Через деякий час кількість було збіль збільшено на 15%,

а згодом ще на 25%. Яку кількість морозива виготовился завод після проведе них дій.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Мария.

Ответ: = 2009 порций

Объяснение:

Сначала 560 порций - дано

Потом на 15% больше => 560*1.15=644 порций

Потом еще на 25% больше => 644*1.25=805 порций

Итого 560+644+805= 2009 порций