Знайдіть найбільше і найменшою значення функції на проміжку: f(x)=x^3-4x^2+4x+3, [1;3] помогите

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышёва Аглая.

f(x) =  {x}^{3}  - 4 {x}^{2}  + 4x + 3 \\ f'(x) = 3 {x}^{2}  - 2 \times 4x + 4 = 3 {x}^{2}  - 8x + 4 \\ 3 {x}^{2}  - 8x + 4 = 0 \\ a = 3 \\ b =   - 8\\ c = 4 \\ D =  {b}^{2}  - 4ac = ( - 8) {}^{2}  - 4 \times 3 \times 4 = 64 - 48 = 16 \\ x_{1} =  \frac{8 - 4}{2 \times 3}  =  \frac{4}{6}   =  \frac{2}{3} \\ x_{2} =  \frac{8 + 4}{2 \times 3}  =  \frac{12}{6}  = 2 \\  +  +  +  + [ \frac{2}{3} ] -  -  -  - [2] +  +  +  +  \\ x_{max} = \frac{2}{3}   \\ x_{min} = 2 \\  \\ f(1) =  {1}^{3}  - 4 \times  {1}^{2}  + 4 \times 1 + 3 = 1 - 4 + 4 + 3 =  \\  = 4 \\  \\ f( \frac{2}{3} ) =  ( \frac{2}{3} ) {}^{3}  - 4 \times  (\frac{2}{3} ) {}^{2}  + 4 \times  \frac{2}{3}  + 3 = \frac{8}{27}   - 4 \times  \frac{4}{9}  +  \frac{8}{3}  + 3 =  \\  =  \frac{8}{27}  -  \frac{16}{9}  +  \frac{8}{3}  + 3 =  \frac{8}{27}  -  \frac{48}{27}  +  \frac{72}{27} +  \frac{81}{27}  =  \frac{113}{27}   = 4 \frac{5}{27} \\  \\ f(2) =  {2}^{3}  - 4 \times  {2}^{2}  + 4 \times 2 + 3 =  \\  = 8 - 4 \times 4 + 8 + 3 = 19 - 16 = 3 \\  \\ f(3)   =  {3}^{3}  - 4 \times  {3}^{2}  + 4 \times 3 + 3 = \\  =  27 - 4 \times 9 + 12 + 3 = 42 - 36 = 6

Ответ: у min = 3 ; y max = 6