Функцію задано формулою у = 5х - 3. Визначте значення функції, якщо значення аргумента дорівнює 2.

Визначте значення аргумента, якщо значення функції дорівнює - 18. Побудуйте графік цієї функції. СРОЧНО!!!!!! Даю 15 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Таня.

y=5x-3; x=2
y=5*2-3 ==> y=10-3 ==> y=7
значення функції у=7
y=5x-3; y=-18
-18 = 5x-3
5x = -18 +3
5x=-15 /1:5
X=-3
значення агрумента ×=-3