4. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції:

1) у = 2х + 5; 2) у = -3х + 4

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь: Щоб знайти координати точок перетину з осями координат графіка функцій, ми можемо підставити значення 0 для відповідної змінної в кожному рівнянні і вирішити їх.Для першого рівняння у = 2x + 5:Коли у = 0:

0 = 2x + 5Віднімемо 5 з обох боків:

-5 = 2xПоділимо на 2:

x = -5/2Таким чином, перша точка перетину з осью абсцис (ось Ox) має координати (-5/2, 0).Для другого рівняння у = -3x + 4:Коли у = 0:

0 = -3x + 4Віднімо 4 з обох боків:

-4 = -3xПоділимо на -3:

x = 4/3Таким чином, друга точка перетину з осью абсцис має координати (4/3, 0).Отже, координати точок перетину з осями координат для заданих функцій є:

Перша точка: (-5/2, 0)

Друга точка: (4/3, 0)

Пояснення:

:3