Відомо, що 2,4 < корінь6 < 2,5. Оцініть значення виразу : 7 - корінь6


Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Анастасия.

Відповідь:

4.5 < 7-√6 < 4.6

Пояснення:

Умова: 2,4 < √6 < 2,5

Домножимо на -1 вираз(не забуваємо змінити знаки)→

→-2,5 < -√6 < -2,4

Додамо 7→

→4.5 < 7-√6 < 4.6

Отвечает Махмутов Арсен.

2.4 <  \sqrt{6}  < 2.5 \:  \:  |   \times ( - 1) \\  - 2.4 >  -  \sqrt{6}   >  - 2.5 \\  - 2.5 <  -  \sqrt{6}  <  - 2.4 \:  \:  |  + 7 \\  - 2.5 + 7 < 7 -  \sqrt{6}  < - 2.4 + 7 \\ 4.5 < 7 -  \sqrt{6}  < 4.6