10. За 18 зошитів і 13 олівців заплатили 325 грн 20 к. Скільки коштує один зошит і скільки коштує

один олівець, якщо вісім олівців дорожчі за чотири зошита на 9 грн 40 к. ? (задачу розв'язати за допомогою системи) помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Левшицкая Ляйсан.

Ответ:

у-олівці

х-зошити

Объяснение:

система:

{13у+18х=325,50 |*2

{8у-4х=9,40 |*9

{26у+36х=651

{72у-36х=84,60

метод додавання

98у=735,60

у=7.51 або 7 грн 51 коп.

Знайдемо скільки коштує один зошит:

8*7,51-4х=9,40

-4х=9,40-60,08

-4х=-50,68

х=12,67 або 12 грн 67 коп.

Тобто,один олівець коштує 7 грн 51 коп. ,а один зошит 12 грн 67 коп.

Радий був вам допомогти,наперед дякую за кращу відповідь!!!