Розвʼяжи задачу склавши систему рівнянь: Велосипедист їхав 2 години лісовою дорогою та 1 годину

по шосе. Всього він проїхав 40 км. Його швидкість на шосе була на 4 км/год більша, ніж швидкість на лісовій дорозі. 3 якою швидкістю велосипедист їхав по шосе, а з якою - по лісовій дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Медя.

Ответ:

скорость по лесовой тропинке-12 км/час ,а по шоссе 16 км/час

Объяснение:

обозначим скорость по лесной тропинке как а,,если проехал 2 часа то

а скорость по шоссе как b

2a+b=40

b=a+4

2a+a+4=40

3a+4=40

3a=40-4

3a=36

a=12

b=12+4=16