Велосипедист їхав 2 години лісовою дорогою та 1 годину по шосе. Всього він проїхав 40 км. Його

швидкість на шосе була на 4 км/год більша, ніж швидкість на лісовій дорозі. 3 якою швидкістю велосипедист їхав по шосе, а з якою - по лісовій дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Слава.

Ответ:

скорость на лесной тропинке 12 , а на шоссе 16

Объяснение:

обозначим скорость на лесной тр как а

а скорость на шоссе как b

2a+b=40

b=a+4

2a+a+4=40

3a+4=40

3a=40-4

3a=36

a=12

b=12+4=16