ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ ТЕРМІНОВО 100. Розв'яжіть рівняння: 1) x/5 + x/15 = 2/3 2) (x + 2)/4 - x/3

= 7 2) 3) (2x - 1)/3 = (x + 5)/2 4) (x - 7)/2 - (x + 1)/3 = - 3

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

Розв'язання Завдання додаю

Рівняння 2.

додаю розв'язок до двух випадків: р-ня =7/12; р-ня =7.