Розв'яжіть рівняння 2(3х-5)+20=3х+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Відповідь:

Пояснення:

Давайте розв'яжемо це рівняння:

2(3x - 5) + 20 = 3x + 4

Спершу розкриємо дужки, помноживши 2 на обидві частини виразу:

6x - 10 + 20 = 3x + 4

Тепер об'єднаємо подібні терміни на обох сторонах рівняння:

6x + 10 = 3x + 4

Тепер віднімемо 3x від обох сторін:

6x - 3x + 10 = 3x - 3x + 4

Це дозволить нам позбутися 3x з правої сторони:

3x + 10 = 4

Тепер віднімемо 10 від обох сторін:

3x + 10 - 10 = 4 - 10

Отримаємо:

3x = -6

Завершальний крок - розділити обидві сторони на 3, щоб знайти значення x:

3x / 3 = -6 / 3

Отримаємо:

x = -2

Отже, розв'язком рівняння є x = -2.

Отвечает Kuzmina Sofia.

Ответ:

x =  - 2

Объяснение:

2(3x - 5) + 20 = 3x + 4

Розкриемо дужки та приведемо подiбнi:

6x - 10 + 20 = 3x + 4

6x - 3x = 4 + 10 - 20

3x =  - 6

x =  - 6 \div 3

x =  - 2

Перевiрка:

2(3 \times ( - 2) - 5) + 20 =  \\  = 3 \times ( - 2) + 4

2( - 6 - 5) + 20 =  \\  = 3 \times ( - 2) + 4

2( - 6 - 5) + 20 =  - 6 + 4

2 \times ( - 11) + 20 =  - 6 + 4

 - 22 + 20 =  - 6 + 4

 - 2 =  - 2

 - 2 + 2 = 0

0 = 0

Вiдповiдь:

x =  - 2