Обчисли значення виразу 5 - 4b при b =-2


Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Ответ:

Объяснение:

5-4×(-2)=5+8=13.

Отвечает Кот Елизавета.

Значення виразу 5 - 4b залежить від значення змінної b. Якщо b =-2, то значення виразу буде дорівнювати:

5 - 4b = 5 - 4 * (-2) = 5 + 8 = 13