функцію задано формулою g (x) = 2 - x / 2 + x ; Знайдіть : g ( -1 ) , таке значення x , при якому g

( x ) = -5​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

Объяснение:

g(-1) = 2 - (-1)/2 + (-1)

g(-1) = 2 + 1/2 -1

g(-1) = 3/2

g(x) = -5:

2 - x/2 + x = -5

x/2 = -7

x = -14