СРОЧЬНО, ДЕЛО ЖИЗНИ И СМЕРТИ!! Розв’яжіть рівняння 5 (0,7х + 6) = -5


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Відповідь:

Пояснення:

давайте розв'яжемо це рівняння крок за кроком:

5(0.7x + 6) = -5

Розпочнемо з розкриття дужок, помноживши 5 на обидві частини виразу:

3.5x + 30 = -5

Тепер давайте віднімемо 30 від обох боків, щоб виразити x:

3.5x = -5 - 30

3.5x = -35

І на останок, поділимо обидві сторони на 3.5:

x = -35 / 3.5

x = -10

Отже, розв'язком рівняння є x = -10.

Отвечает Турчина Ксюша.
5(0,7x+6)=-5
0,7x+6=-1
0,7x=-1-6
0,7x=-7
x=-10