=Чи є тотожністю вираз: а) 12-8х=4(3-2х); б) 3х+14х=14х+3у; в) 5а-4а+2а=3а. =Знайти вираз,

тотожно рівний даному: 1) 5(6х-4)-11(9х+7)

Ответы на вопрос

Отвечает Амирханов Магомед.

Ответ:

а) 12-8х=4(3-2х):

Розв'язок:

12 - 8x = 12 - 8x

Обидва боки рівності однакові, отже, цей вираз завжди тотожний.

б) 3x+14x=14x+3y:

Розв'язок:

3x + 14x = 17x

14x + 3y = 14x + 3y

Обидва боки рівності рівні за будь-яких значень x та y, тому цей вираз також завжди тотожний.

в) 5а-4а+2а=3а:

Розв'язок:

5a - 4a + 2a = 3a + 2a = 5a

Обидва боки рівності однакові, тож цей вираз завжди тотожний.

1) 5(6x-4)-11(9x+7):

Розв'язок:

5(6x - 4) - 11(9x + 7) = 30x - 20 - 99x - 77 = -69x - 97

Обчислення показують, що вираз 5(6x - 4) - 11(9x + 7) тотожний -69x - 97.