Розв’яжіть рівняння: 0,5(9 + х) = 1,5 - (2 – 4х)


Ответы на вопрос

Отвечает Галас Діма.
Давайте розв'яжемо це рівняння:

0,5(9 + х) = 1,5 - (2 - 4х)

Спростимо його:

4,5 + 0,5x = 1,5 - 2 + 4x

Тепер додамо 2 до обох сторін:

4,5 + 0,5x = -0,5 + 4x

Віднімемо 0,5x від обох сторін:

4,5 = -0,5x + 4x

Зараз об'єднаємо подібні члени:

4,5 = 3,5x

Тепер поділимо обидві сторони на 3,5, щоб знайти значення x:

x = 4,5 / 3,5

x ≈ 1,2857 (округлено до чотирьох знаків після коми)

Отже, розв'язком рівняння є приблизно x ≈ 1,2857.