1.10. Сравните значения выражений: 1)8 – 600 » 172 1; 3) 0,4+1,6-1,1 1,5³-11-0,5%; 4) (-2,2)³

+0,603 24 368-2³-6¹. 2)-10¹+9¹ m (-15)";​

Ответы на вопрос

Отвечает Матыцина Валерия.

Ответ:8 - 600 ÷ 172 = 8 - (600 ÷ 172) ≈ 8 - 3.4884 ≈ 4.5116

0.4 + 1.6 - 1.1 / (1.5³ - 11 - 0.5%) = 0.4 + 1.6 - 1.1 / (3.375 - 11 - 0.005) = 0.4 + 1.6 - 1.1 / (3.369 - 0.005) ≈ 0.4 + 1.6 - 1.1 / 3.364 ≈ 0.4 + 1.6 - 0.3269 ≈ 1.6731

(-2.2)³ + 0.603 / 24 * 368 - 2³ - 6¹ = (-10.648) + 0.603 / 24 * 368 - 8 - 6 = (-10.648) + (0.02598) - 8 - 6 ≈ -10.62202 - 14 ≈ -24.62202

-10¹ + 9¹ * (-15)ⁿ, де "n" не визначено. Якщо "n" - це експонента, то вираз буде дорівнювати -10 + 9 * (-15)ⁿ.

Будь ласка, конкретизуйте значення "n", якщо це необхідно для розрахунку.

Объяснение: