Який член послідовності a1 a2 a3 є попереднім для члена a 2n + 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохрина Диана.

Ответ:Для того щоб знайти член послідовності a1 a2 a3, який є попереднім для члена a2n + 3, давайте розглянемо, як будується послідовність.

При n = 1:

a2n + 3 = a(2*1 + 3) = a5

Це означає, що a5 - це п'ятий член послідовності. Тепер ми хочемо знати, який член є попереднім для a5. Щоб це зрозуміти, давайте розглянемо послідовність a1 a2 a3 a4 a5:

a1, a2, a3, a4, a5

Ми бачимо, що член a4 - це четвертий член послідовності, і він є попереднім для члена a5. Таким чином, a4 - це той член, який є попереднім для a2n + 3 при n = 1.

Объяснение: