Розв'язати квадратне рівняння 3x ^ 2 + 5x + 2 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Пищаев Глеб.

Для розв'язання квадратного рівняння 3x^2 + 5x + 2 = 0 можна використовувати квадратну формулу. Вона має вигляд:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / (2a),

де a, b і c - коефіцієнти квадратного рівняння ax^2 + bx + c = 0.

У вашому випадку a = 3, b = 5 і c = 2. Застосуємо квадратну формулу:

x = (-5 ± √(5² - 4 * 3 * 2)) / (2 * 3),

x = (-5 ± √(25 - 24)) / 6,

x = (-5 ± √1) / 6.

Тепер розглянемо два варіанти зі знаками "+/-":

x₁ = (-5 + 1) / 6 = -4 / 6 = -2/3.

x₂ = (-5 - 1) / 6 = -6 / 6 = -1.

Отже, розв'язки цього квадратного рівняння це x₁ = -2/3 і x₂ = -1.