Запишіть у вигляді нескоротного звичайногодробу число0,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофій Славка.

Ответ:

\frac{1}{5}

Пошаговое объяснение:

1. запишіть у вигляді нескоротного звичайногодробу число0,2​

Решение:

0,2=\frac{2}{10}=\frac{1}{5}