ПОМОГИТЕ, ДРУЗЬЯ, ЭТО СРОЧНО!!! ДАМ КУЧУ БАЛЛОВ!!! ТОЛЬКО ОТВЕТЬТЕ БЫСТРЕЕ!!! Только не кидайте

меня самого!!! Запишіть у вигляді дробу частку: 3:4= 1:7= 12:29= 18:6= Запишіть у вигляді частки дріб: 1/9 8/11 5/3 20/4 Запишіть число 7 у вигляді дробу з указаним знаменником: 7=?/1 7=?/5 7=?/12 ЭТО ВСЕ!!! ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зарвигоров Семён.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Запишіть у вигляді дробу частку:

3:4=3/4

1:7=1/7

12:29=12/29

18:6=18/6

Запишіть у вигляді частки дріб:

1/9=1:9

8/11=8:11

5/3=5:3

20/4=20:4

Запишіть число 7 у вигляді дробу з вказаним знаменником

7=7/1

7=35/5

7=84/12

Останнє завдання потрібно 7 помножити на займенник і получится числівник, так 7*5=35, числівник 35/ знаменник 5, тобто

7=35/5