Функцію задано формулою у = 7 - 4х. Визначте значення функції, якщо значення аргумента дорівнює 12.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гинукович Паша.

Ответ:

-41

Объяснение:

у = 7 - 4х.

х=12

у = 7 - 4*12 = 7 - 48 = -41