1)Для покриття підлоги потрібно 45 м лінолеуму завширшки 2,2 м. Чи вистачить 70 м лінолеуму

завширшки 1,5 м для покриття підлоги тієї самої площі? 2) Першого для Юрко на дачі скопав 28% загальної площі города, а другого 40% решти. після цього залишилося скопати 5,4м². знайди загально площу городу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Джафарова Айда.

Ответ:

Спочатку знайдемо площу, яку потрібно покрити лінолеумом:

Площа = довжина x ширина = 45 м x 2.2 м = 99 м²

Тепер розглянемо другий варіант:

Площа = довжина x ширина = 70 м x 1.5 м = 105 м²

Таким чином, 70 м лінолеуму завширшки 1,5 м не вистачить для покриття підлоги тієї самої площі, оскільки потрібно 99 м².Давайте позначимо загальну площу городу як G м². За відомою інформацією маємо дві дії:

Перший для Юрко скопав 28% загальної площі города, що дорівнює 0.28 * G м².

Другий скопав 40% решти, тобто (1 - 0.28) * G м², а це дорівнює 0.72 * G м².

Також відомо, що після цих двох дій залишилося скопати 5.4 м²:

0.72 * G м² - 5.4 м² = 0.72G - 5.4 = 0.72G - 5.4

Тепер розв'яжемо це рівняння:0.72G - 5.4 = 5.4

Додамо 5.4 до обох боків:

0.72G = 5.4 + 5.4

0.72G = 10.8

Тепер поділимо обидва боки на 0.72, щоб знайти G:

G = 10.8 / 0.72

G = 15

Отже, загальна площа городу дорівнює 15 м².