Побудувати графік функції y=x²-3x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Ответ:

Щоб побудувати графік функції у=x²-3x+2, нам потрібно знати значення x та відповідні значення у.

Ми можемо побудувати графік, вибравши декілька значень x і обчисливши відповідні значення у:

Коли x = -2: у = (-2)² - 3(-2) + 2 = 10
Коли x = -1: у = (-1)² - 3(-1) + 2 = 6
Коли x = 0: у = (0)² - 3(0) + 2 = 2
Коли x = 1: у = (1)² - 3(1) + 2 = 0
Коли x = 2: у = (2)² - 3(2) + 2 = 2

Тепер ми можемо побудувати графік, використовуючи ці значення:

x  |  y

-2 | 10
-1 |  6
0 |  2
1 |  0
2 |  2

З'єднавши ці точки на координатній площині, ми отримаємо графік параболи.

Графік функції у=x²-3x+2 буде парабола, яка відкривається вгору та проходить через точки (-2, 10), (-1, 6), (0, 2), (1, 0) та (2, 2).

Объяснение: