Знайдіть координати точки перетину графіків функцій у = 3x - 2 та у = 4. варіанти відповідей a) (2;

4) 6) (-2; 4) B) (6; -4) r) (-1; -5) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаевая-Ромас Настя.

Ответ:

Для знаходження точки перетину графіків функцій y = 3x - 2 та y = 4, потрібно прирівняти їхні вирази:

3x - 2 = 4

Додамо 2 до обох боків:

3x = 6

Тепер поділимо обидва боки на 3:

x = 2

Таким чином, координата x точки перетину дорівнює 2. Тепер, підставивши x = 2 в одну з функцій, ми можемо знайти відповідну координату y:

y = 3x - 2 = 3 * 2 - 2 = 6 - 2 = 4

Отже, координати точки перетину графіків функцій y = 3x - 2 та y = 4 дорівнюють (2, 4).

Відповідь: a) (-2; 4)