1000 зменшили на 20%, а потім збільшили на 10%. Яке число отримали? Распишите с объяснениям

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Серебряков Даниил.

спочатку ми маємо 1000 і це 100%

його зменшили на 20%

1) 100% -20% = 80%

щоб дізнатися яке це число нам потрібно знайти 1% від 1000

2) 1000/100%= 10

знаходимо 80%. потрібно 1% помножити на 80

3) 8010= 800

вже від нового числа ми знаходимо 10 відсотків, так само

4) 800/100= 8

10% це

5)8•10 = 80

і тепер ми знаходимо загальне число

6) 800+80 = 880