автомобіль за перший день подорожі з Києва до Бухареста подолав 364км, що становить 40% від

відстані між цими містами скільки кілометрів йому залиишилось? срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кристина.

Объяснение:

Нехай відстань між Києвом і Бухарестом дорівнює x. Тоді 40% від цієї відстані дорівнює 364 км. Отже, 40/100 * x = 364. Звідси, x = 364 * 100 / 40 = 910 км.

Тобто, автомобілю залишилося подолати 910 - 364 = 546 км.

Відповідь: 546 км.

Отвечает Романенкова Маша.

Объяснение:

100% - весь путь

100% -40% =60% - осталось проехать

пропорция:

364 км — 40%

х км — 60%

х=364•60:40=546 км - осталось проехать

ответ: 546 км