Укажіть точку, що НЕ належить графіку рівняння x + y = 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Николай.

Ответ:

•Б(6,1)- не принадлежит

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дуркова Виктория.

Ответ:↓↓↓

Щоб визначити точку, яка НЕ належить графіку рівняння x + y = 6, ми можемо скористатися наступними кроками:

1. Запишемо дане рівняння у вигляді графічної форми, де x і y - це координати точок на площині:

y = 6 - x

2. Розглянемо кілька точок і перевіримо, чи вони задовольняють це рівняння:

a) Точка (2, 4):

Підставимо x = 2 і y = 4 у рівняння:

4 = 6 - 2

4 = 4

Точка (2, 4) належить графіку.

b) Точка (0, 6):

Підставимо x = 0 і y = 6 у рівняння:

6 = 6 - 0

6 = 6

Точка (0, 6) належить графіку.

c) Точка (3, 1):

Підставимо x = 3 і y = 1 у рівняння:

1 = 6 - 3

1 = 3

Точка (3, 1) НЕ належить графіку.

Отже, точка (3, 1) НЕ належить графіку рівняння x + y = 6.

Надеюсь помогла