Даю 100 балов 1. Числа х1 та х2 коренi квадратного тричлена f(x) = x² + 4x - 1. Не знаходячи

коренів, знайдіть зазу х1 - х2. о -1 О 1 о 3 о -4 о 4 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулемисова Наргиза.

Ответ:

Объяснение:

За формулою Вієта, сума коренів квадратного тричлена дорівнює -b/a, де b = 4 і a = 1. Тому сума коренів x1 і x2 дорівнює -4/1 = -4.

За властивостями різниці коренів квадратного тричлена, х1 - х2 = (-b/a) - (-b/a) = 0.

Відповідь: о 0.