2. Відомо, що а-b=7. Знайдіть значення виразу: 1) 2b-2a; 3) 3(2a+b)-5(a+0,8b). a-b срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

1) -14

2) 7

Объяснение:

1)

2b-2a =-2(a-b)=-2\cdot7=-14

3)

3(2a+b)-5(a+0,8b)=6a+3b-5a-4b=a-b=7