сплав масою 40 кг складаеться із заліза і міді, які взято у відношенні 5:3. Скількі заліза і

скількі міді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Объяснение:

Заліза 5х

Міді 3х

5х+3х=40

8х=40

х=40/8

х=5

Заліза: 5*5=25кг

Міді: 3*5=15кг