Решите премер пж 3:7,5=8х:18


Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.

Ответ:

Объяснение:

3 : 7,5 = 8х : 18

8х * 7,5 = 3 * 18

60х = 54

х = 54 : 60

х = 0,9

Отвечает Махов Влад.

Ответ:

Давайте розв'яжемо це рівняння:

3:7,5 = (8х)/18

Спочатку знайдемо значення виразу 3:7,5:

3:7,5 = 0,4

Тепер ми можемо записати рівняння:

0,4 = (8х)/18

Далі помножимо обидві сторони на 18, щоб позбутися від знаменника:

0,4 * 18 = 8х

7,2 = 8х

Тепер поділимо обидві сторони на 8, щоб виразити х:

7,2 / 8 = х

0,9 = х

Таким чином, розв'язок рівняння 3:7,5 = 8х:18 є х = 0,9.

Объяснение: