Обчисліть 7 sin 180°+3cos 0°


Ответы на вопрос

Отвечает Моисеева Анастасия.
Щоб обчислити вираз 7sin(180°) + 3cos(0°), спершу розглянемо значення синуса і косинуса відповідних кутів:

sin(180°) = 0
cos(0°) = 1

Тепер підставимо ці значення в ваш вираз:

7sin(180°) + 3cos(0°) = 7 * 0 + 3 * 1 = 0 + 3 = 3

Отже, вираз 7sin(180°) + 3cos(0°) дорівнює 3.
Отвечает Светов Алексей.
Ответ 7 sin 180+3cos 0=3