Розв'яжіть рівняння, потрібно з поясненням3) 3(3x-2)+11=7+10xдаю 15 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Тёма.

Ответ:

-2

Объяснение:

Давайте розглянемо кожен крок для розв'язання даного рівняння:

3(3x - 2) + 11 = 7 + 10x

1. Розкриваємо дужки, помноживши 3 на кожен член у дужках:

9x - 6 + 11 = 7 + 10x

2. Тепер можемо об'єднати схожі терміни. Додамо 6 до обох боків рівняння:

9x - 6 + 11 + 6 = 7 + 10x + 6

Це дозволяє нам скоротити -6 і +6 на лівому боці:

9x + 11 = 7 + 10x + 6

3. Тепер віднімемо 10x з обох боків рівняння, щоб отримати x на одному боці:

9x - 10x + 11 = 7 + 6

Це дозволяє нам скоротити 9x і 10x:

-x + 11 = 7 + 6

4. Тепер віднімемо 7 і 6 з обох боків:

-x + 11 - 7 - 6 = 7 + 6 - 7 - 6

Це дозволяє нам скоротити 7 і 6 на правому боці:

-x + 11 - 13 = 0

5. Залишаємо вираз -x + 11 - 13 незмінним:

-x - 2 = 0

6. Тепер помножимо обидві сторони на -1, щоб позбутися від від'ємного знаку перед x:

x + 2 = 0

Тепер маємо рівняння, в якому x знаходиться на одному боці. Для знаходження значення x віднімемо 2 з обох боків:

x + 2 - 2 = 0 - 2

Отримаємо:

x = -2

Отже, рішенням даного рівняння є x = -2.