Знайдіть суму двох перших членів арифметичної прогресії (аn) якщо а1=-2, d=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Данил.

Ответ:0a_2=a_1+d=-2+4=2\\S_2=a_1+a_2=-2+2=0

Объяснение: