Розв'яжіть рiвняня -(2x + 3)² + (2x + 5)(2x - 5) = 2 Очень срочно нужно :_


Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Давайте розглянемо дане рівняння та розв'яжемо його.

-(2x + 3)² + (2x + 5)(2x - 5) = 2

Спростимо ліву частину рівняння:

-(2x + 3)² + (2x + 5)(2x - 5) = 2

Спершу розкриємо квадрат:

-(4x² + 12x + 9) + (4x² - 25) = 2

Далі розподілимо -1 на обидві дужки:

-4x² - 12x - 9 + 4x² - 25 = 2

Тепер спростимо рівняння, складаючи подібні члени:

-12x - 9 - 25 = 2

-12x - 34 = 2

Додамо 34 до обох боків рівняння:

-12x = 2 + 34

-12x = 36

Розділимо обидві сторони на -12, щоб знайти значення x:

x = -36 / (-12)

x = 3

Отже, розв'язок рівняння -(2x + 3)² + (2x + 5)(2x - 5) = 2 є x = 3.