Допоможіть обчислити масові частки всіх елементів у такі сполуці (NH4)2SO4 БУДЬ ЛАСКАААА ШВИДШЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Юртаева Евгения.

Відповідь:

Mr((NH4)2SO4)=(14+1*4)2+32+16*4=132

w(N)=28*100/132=21,21%

w(H=)8*100/132=6,06%

w(S)=32*100/132=24,24%

w(O)=64*100/132=48,48%

Пояснення: