Виміри прямокутного паралелепіпеда 20см, 15см і 12см. Знайди об'єм, суму довжин усіх ребер та площу

поверхні.

Ответы на вопрос

Отвечает Азюковский Ярослав.

1. Об'єм прямокутного паралелепіпеда:

Об'єм (V) розраховується як добуток трьох сторін паралелепіпеда:

V = довжина × ширина × висота = 20 см × 15 см × 12 см = 3600 кубічних сантиметрів (см³).

2. Сума довжин усіх ребер:

S = 4(довжина + ширина + висота)

S = 4(20 см + 15 см + 12 см) = 4(47 см) = 188 см.

3. Площа поверхні:

A = 2(20 см × 15 см) + 2(20 см × 12 см) + 2(15 см × 12 см) = 600 см² + 480 см² + 360 см² = 1440 см².

Відповідь: об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3600 см³, сума довжин усіх його ребер становить 188 см, а площа поверхні - 1440 см².