Знайдіть: а)суму довжин усіх ребер куба.якщо вона більша від периметра його грані на 18 см. б)площу

поверхні та об'єму цього куба.

Ответы на вопрос

Отвечает Шимарёва Надя.

х cм - сума довжин усіх ребер куба, х/12 см - довжина ребра куба, 4*х/12=х/3 см - периметр грані,

x-x/3=18,

2x=54,

x=27.

27 см

 

a=27/12=9/4 см - ребро куба,

Sп=6*a^2=6*(9/4)^2=243/8=30 3/8 cм^2,

V=a^3=(9/4)^3=729/64=11 25/64 cм^3